بیانیه حمایت از ملت مظلوم یمن

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز، در قرن بیست و یکم و درحالی که ادعای حقوق بشر از ‌از دهان کسانی دستشان به خون بسیاری از مظلومان جهان آلوده‌ است،شنیده می‌شود، شاهد خیزش عدالتخواهان و آزادگان مسلمان، همصدا و هم‌قدم با کودکان مظلوم یمن علیه استکبار جهانی و دست نشانده های ظالم آنان، یعنی ارتجاع منطقه و ائتلاف شیطانی عبری-عربی-آمریکایی هستیم.

خیزشی که بلندای فریاد و انعکاس آن توسط کوردلان رسانه ای و به دستور هژمونی استکباری و با ابزار دلار های نفتی، در بایکوت رسانه ای محض قرار گرفته است.

جالب آنکه این خیزش عظیم جهانی که صرفا شامل کشورهای اسلامی نیز نمی‌باشد، در طول مدت دیپلماسی منفعلانه وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران، تنها به ارائه تعدادی بیانیه، انتشار اخبار و تحلیل و تصاویری کوتاه و مختصر در شبکه های رسمی و غیر رسمی انقلابی ترین کشور اسلامی دنیا خلاصه گردیده بود!

دانشجویان و دلسوزان بین الملل در استان مرکزی، اکنون و در طلیعه دولت انقلابی و یکصدا و هم قدم در این خیزش جهانی که با نوربخشی و روشنگری مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) مستدام است، خواهان شکستن انفعال ناشی از هشت سال غربگرایی در دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران و مطالبه محکومیت کشور های مدعی و متجاوز در محیط بین الملل و احقاق حقوق مظلومان و کودکان یمنی بوده و تا نیل به اهداف یاد شده و در راستای رهنمون های فرماندهی کل قوا، از جای نخواهیم نشست.

والسلام علی من اتبع الهدی


جهت امضای نامه فرم زیر را تکمیل نمایید: