دریافت محتوای دوره آموزشی کنشگری در توییتر

چند تذکر ضروری

 1. همه افرادی که پیش‌تر فرم ثبت نام در دوره آموزش توییتر به نشانی lk5.ir را تکمیل کرده‌اند از هم اکنون می‌توانند با یکی از روش‌های زیر به محتوای دوره دسترسی داشته باشند. در صورتی که تا کنون فرم مذکور را تکمیل نکرده‌اید، ابتدا با مراجعه به نشانی lk5.ir در دوره ثبت نام کرده و سپس محتوای دوره را با یکی از روش های زیر دریافت نمایید.
 2. از آنجا که برگزار کنندگان دوره تمایلی به برگردن داشتن دیون اخروی ندارند، تمامی افرادی که پس از دوره شکایتی از دوره داشته باشند و شرعا از محتواهای ارائه شده راضی نباشند، می‌توانند در تاریخ 20 دی‌ماه به آیدی @husseinis در پیامرسان‌های بله، ایتا و تلگرام پیام داده و عودت وجه پرداختی خویش را درخواست نمایند.
 3. مطالعه و تعهد به ملاحظات شرعی و اخلاقی مندرج در صفحه lk5.ir برای همه شرکت کنندگان الزامیست و بدیهی است شرکت در دوره و آشنایی و استفاده از ابزارهای عبور از فیلترینگ اگر باعث کوچترین لغزشی، نه صرفاً در عمل بلکه حتی در قلب هر یک از شرکت کنندگان شود، نه تنها شرعاً ادامه این مسیر برای وی جایز نیست، بلکه اساسا در خلاف مسیر نزدیکی و قرب به خدا و حضرت ولی عصر ارواحنا فداه خواهد بود و مسئولیت این غفلت، تخلف و بی‌توجهی بر عده شخص فراگیر است.
 4. روش‌هایی دریافت محتوای دوره توییتر:

کدام روش دریافت محتوا بهتر است؟

استفاده از اپلیکیشن از چند جهت اولویت دارد. اولا هزینه کمتری برای مشاهده فیلم‌ها پرداخت می‌کنید، ثانیا امکان دریافت آموزش‌های جدید و اخبار و اطلاعیه‌های به روز در خصوص توییتر را در اپلیکیشن خواهید داشت و ثالثا ارتباط شما از طریق اعلان‌ها(نوتیفیکیشن‌ها) و به روزرسانی‌های احتمالی اپلیکیشن با شبکه فعالان توییتری حفظ خواهد شد.

لازم به ذکر است که در اپلیکیشن، فیلم‌های آموزشی می‌توانند به صورت آنلاین و بدون نیاز به دانلود مشاهده شوند و یا در صورت تمایل دانلود شده و سپس مشاهده گردند. این فیلم‌ها، پس از دانلود، تنها از داخل اپلیکیشن قابل مشاهده خواهد بود.

برای تامین هزینه‌های اپلیکیشن گاهی اوقات و به ندرت، تبلیغات تجاری نیز به کاربران نمایش داده می‌شود.

افرادی که در نصب اپلیکیشن با مشکل مواجه می‌شوند می‌توانند از روش خرید مستقیم از سایت استفاده نمایند. در این روش کاربران محتوای آموزشی را به طور مستقیم دریافت کرده و در هر دستگاهی می‌توانند(صرقاً برای استفاده شخص خودشان) مورد استفاده قرار دهند. به همین دلیل هزینه این روش بیشتر از روش اول است.

لازم به ذکر است که در صورت استفاده از روش خرید مستقیم از سایت، تداوم ارتباط با شبکه فعالان توییتری و دریافت محتواهای به روز بعدی به صورت کامل میسر نخواهد شد.

توصیه می‌شود از ذخیره پول در حساب کاربری سایت یا کیف پول اپلیکیشن خودداری نمایید و حتی‌الامکان از روش‌های پرداخت مستقیم استفاده نمایید. در صورتی که حساب کاربری سایت یا کیف پول اپلیکیشن خویش را شارژ نمایید، عودت وجه آن دشوار خواهد بود و تعهدی در این خصوص برای برگزار کنندگان وجود نخواهد داشت.

 1. ️مجموع مدت زمان فیلم آموزشی دوره یک ساعت و 24 دقیقه است.
 2. مهلت مشاهده فیلم‌های دوره تا چه زمانی است؟
  • با توجه با آنکه اولین آزمون عملیاتی در روز جمعه ۱۰ دی‌ماه ساعت ۲۰ برگزار می‌شود، لازم است شرکت‌کنندگان تا پیش از این تاریخ کلیه فیلم‌های آموزشی را به دقت مشاهده کرده و یک حساب توییتری با حداقل ۱۰۰ دنبال کننده ایجاد کرده باشند.
  • توصیه می‌شود در عملیات‌های تمرینی از اکانت اصلی و نام و تصویر اصلی خویش استفاده ننمایید چون ممکن است توسط توییتر حساب شما تعلیق شود، لذا استفاده از اکانت فرعی برای عملیات‌‌ها و تمرین‌ها در کنار اکانت اصلی و همیشگی شما، ایده بهتری است.
  • شرکت کنندگان موظفند در طول مهلت گفته شده فیلم‌های دوره را مشاهده نمایند، در صورتی که به دلیل مشکلات مختلف در پشتیبانی، یا به روزرسانی یا… در سایت یا اپلیکیشن، پس از پایان زمان دوره حساب ثبت نامی شما یا قابلیت دسترسی یا مشاهده یا دانلود فیلم‌ها متوقف شود، مسئولیت این موضوع برعهده شخص شرکت کننده است.
 3. ارزیابی پایانی دوره چگونه خواهد بود؟
  • ارزیابی پایانی در قالب دو عملیات توییتری در روز های ۱۰ دی و ۱۳ دی صورت می‌گیرد که جزییات آن در اطلاعیه های بعدی در همین کانال منتشر خواهد شد. ⭕
 4. مشکلات و سوالات:
  • شما می‌توانید مشکلات و سؤالات خویش را با آیدی @husseinis در پیامرسان‌های بله، ایتا و تلگرام در میان بگذارید.
  • با توجه به جمعیت نزدیک به هزار نفری شرکت کنندگان در دوره، اکیدا خواهشمند است صرفا موارد ضروری را طرح نموده و از سوالات غیر ضروری خودداری نمایید.
 5. مشاوره تلفنی و مجازی در خصوص چرایی عدم نصب توییتر بر روی یک تلفن همراه، چرایی تعلیق یک اکانت یا … از راه دور بسیار دشوار است، لذا پاسخگویی به مشکلات فنی فراگیران عملاً میسر نخواهد بود و جزء تعهدات مجریان دوره نیست، لذا در این خصوص سوال نفرمایید.
 6. اگر اپلیکیشن روی تلفن همراه شما درست کار نمی‌کند ممکن است متأثر از دلایل مختلفی همچون سرعت اینترنت، نسخه اندروید، مدل تلفن همراه و برند آن و یا نوع کدنویسی نرم افزار آموزشی باشد، از آنجا فهم این موضوع دشوار است، لذا توصیه می‌شود اگر در کار با اپلیکیشن یا نصب آن یا ورود و ثبت نام به آن در تلفن همراه خویش دچار مشکلی شدید، نرم افزار موبایلی را رها کرده و از طریق وبسایت دوره را پیگیری نمایید و در راستای برطرف کردن مشکلات برای دوره های بعدی، لطفا اگر برای شما ممکن بود، ما را یاری نموده و مشکل خویش با اپلیکیشن را دقیقا شرح داده و فیلمی از آن تهیه کنید(مثلا با یک تلفن همراه دیگر از صفحه خویش فیلم بگیرید) و شرح مشکل، فیلم، همراه برند تلفن همراه خویش، مدل آن و نسخه اندروید آن را به همان آی دی اعلام شده در بالا ارسال نمایید تا مشکل را بررسی نماییم.
 7. پس از نصب اپلیکیشن در بخش حساب کاربری و از پایین صفحه دکمه ارتقا را زده و استان خویش را انتخاب نمایید و رایگان پلن خویش را ارتقا دهید.
 8. تمامی امکانات اولیه و لازم برای این دوره در اپلیکیشن آن تعبیه شده‌اند، اما برخی امکانات اضافه‌تر نیز به مرورد در اپلیکیشن تکمیل خواهند شد.