جلسات هسته مرکزی خواهران

تذکرات: 

1- جهت حفظ کیفیت صدا و برگشت نشدن آن، حتما از هندزفری استفاده نمایید(مخصوصا اگر از تلفن همراه استفاده می‌کنید).

2- جهت ورود به جلسه حتما باید از مرورگرهای کروم یا فایر فاکس استفاده نمایید. در صورتی که مشکلی در اتصال شما به جلسه وجود داشت، احتمالا به دلیل به روز نبودن نسخه مرورگر شماست. برای به‌روزرسانی مرورگر در کامپیوتر با جستجو در موتورهای جستجو به روزترین نسخه را یافته و نصب نمایید و درتلفن همراه نیز از طریق نرم‌افزار بازار مرورگر خود را جستجو نموده و بر روی به‌روزرسانی کلیک نمایید.

3- اگر در استفاده از میکروفون یا تصویر خود مشکلی داشتید، احتمالاً مجوز استفاده از این ابزارها به مرورگر داده نشده است. برای اصلاح این دسترسی، در کامپیوتر بر روی علامت قفل کنار نوار آدرس کلیک کرده و لیست مجوزها را در حالت ALLOWED قرار دهید و در تلفن همراه از بخش تنظیمات به بخش برنامه‌ها رفته، مرورگر خود را در میان برنامه‌ها یافته و در بخش مجوزها، دسترسی‌های لازم را مجاز نمایید. در همین بخش می‌توانید مرورگر کروم را مرورگر پیش‌فرض خود قرار دهید یا آدرس جلسه را در نوار آدرس مرورگر کروم کپی کنید.

4- جهت آشنایی با نحوه کار این سامانه می‌توانید از فایل‌های زیر استفاده نمایید.

توجه: لطفا جهت شناسایی بهتر شما توسط سایر اعضای جلسه و ثبت آن در لیست حضور و غیاب، از نام و نام خانوادگی کامل و حقیقی خود در هنگام ورود استفاده نمایید و حتما رمز ورود را با حروف کوچک وارد نمایید.

اگر در طول جلسه هرگونه مشکل فنی پیش آمد یا صدای جلسه قطع شد، یکبار صفحه را رفرش نمایید.

Rooms