نامه دانشجویان خطاب به رئیس فراکسیون مقاومت مجلس

سردار سلیمانی مسأله فلسطین را به عنوان یک مسئله مهم در منطقه و جهان حفظ کرد. عادی سازی روابط در دوران حاج قاسم شدنی نبود و اقدامات اخیر امریکا در منطقه جنگ روانی علیه جمهوری اسلامی ایران است.
سردار سلیمانی در باقی گذاشتن مسأله فلسطین به عنوان یکی از اصلی ترین مسائل جهان اسلام نقش بسیار مهمی ایفا کرد.این اقدامات در شرایطی رخ داد که برخی کشورهای عربی منطقه در دهه های اخیر رویکرد مبارزاتی در مسأله فلسطین را کنار گذاشتند .به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی روی اورده اند.
یکی از دلایل اصلی ترور سردار شهید قاسم سلیمانی این بود که وی امریکا و غرب را دچار خشم و ترس کرده بود سردار دلها شخصیتی بود که مواجهه و مبارزه با پروژه و توطئه غربی ها در منطقه را هدایت و راهبری می کرد. در واقع این حاج قاسم بود که با تمام توان در برابر پروژه ای که منافع رژیم صهیونیستی در منطقه را دنبال می کرد قد علم کرده بود و با قدرت مانع از تحقق اهداف دشمن شده بود.
دشمنان در همه این تحولات سردار سلیمانی را مانع اصلی اجرای پروژه های خود می دانستند که این امر همه انها را خشمگین کرده بود و به همین دلیل نام وی را در صدرفهرست ترورهای خود قرار داده بودند. باید توجه داشت که ترور سردار سلیمانی در هنگام سفر ایشان به عراق رخ داد ودر واقع نقص حاکمیت ملی عراق به صورت علنی محسوب می شود. روش ترور سردار شهید سلیمانی یک شیوه بسیار شرورانه و کثیف بود که تنها از سوی گروههای تروریستی تکفیری که به هیچ اصولی پایبند نیستند انجام می شود ما دانشجویان دانشگاههای استان هرمزگان شهادت اسطوره مقاومت را به مردم ایران و مردم کشورهای محور مقاومت تسلیت و تعزیت عرض می کنیم و از مسئولین ایران و مسئولین کشورهای محور مقاومت درخواست ایستادگی در مقابل زیاده خواهی های استکبار جهانی و صهیونیسم جهانی تا پیروزی کامل مردم مستضعف این کشورها در برابر امریکا و رژیم جعلی صهیونیستی هستیم و از فراکسیون مقاومت مجلس شورای اسلامی خواهان پیگیری ترور سرداردلها حاج قاسم سلیمانی در دادگاه های بین المللی احقاق حق ملت ایران بنماید.
والسلام علیکم

هسته بین الملل ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان
هسته بین الملل ناحیه بسیج دانشجویی استان یزد
هسته بین الملل ناحیه بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی

 


برای امضا، فرم زیر را تکمیل کنید: