نامه دانشجویان ایرانی خطاب به امت اسلام خصوصا ملت مجاهد عراق

بسم الله الرحمن الرحيم

محضر مبارك امت شريف اسلام و ملت عزيز عراق

توهین روزنامه صهيونیستی-سعودى الشرق الأوسط به محضر مبارك حضرت آیت الله سید علی سیستانی که با هدف اختلاف افکنی و فتنه گری ميان ملت ستم ديده عراق صورت گرفته، موجى از خشم و نفرت مسلمانان و آزادگان جهان را برانگيخته است.

همانا ساده لوحان و احمق های درجه اولی که ناشر این هتک حرمت به ساحت مرجعیت بوده اند از پیوند عمیق این نهاد الهی با امت اسلام و ملت عزیز عراق بی ‌اطلاع اند‌.

حضرت آیت الله سید علی سیستانی که با فتوای مقدس جهاد و تشکیل هسته های مردمی مقاومت در عراق از مسببان اصلی خنثی شدن فتنه عمیق دشمن در سرزمین مقدس عراق بوده‌اند در قلب و اندیشه ملت عراق جایگاهی خدشه ناپذیر دارند و دشمن نمی‌تواند با چنین اعمال شنیعی این پیوند عظیم را مورد هدف قرار دهد.

حمایت امت مسلمان و جنبش های مقاومت در منطقه غرب آسیا و شمال آفریقا از مرجیعت نشان‌دهنده این است که محور صهیونیستی-سعودی هرگز نمی‌تواند به اهداف خود در این زمینه برسد.

همانگونه که امام راحل عظیم الشأن ما خمینی عزیز فرمود اگر از صدام بگذريم، اگر مسأله قدس را فراموش کنيم، اگر از جنايت امريکا بگذريم از آل سعود نخواهيم گذشت. ان شاءالله روزی اندوه دلمان را در وقت انتقام از امريکا و ال سعود برطرف خواهيم کرد و با بیرون راندن جنود کفر و نفاق و آزادی کعبه از دست نااهلان و نامحرمان، به مسجد الحرام وارد خواهيم شد.

ما دانشجویان ایرانی ضمن اعلام انزجار از اقدام بی شرمانه روزنامه الشرق الاوسط در توهین به محضر آیت الله العظمی سید علی سیستانی (حفظه الله) ، این اقدام را ناشی از افول قدرت آل سعود و آمریکا در منطقه می‌دانیم و امید آن داریم که در پی پیروزی‌های جبهه مقاومت اسلامی، آن منتقم کرار بیاید و خانه عنکبوتی پیروان یهود را برای همیشه برچیند.

والسلام علی عبادالله الصالحین

معاونت بین‌الملل ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ

امضای نامه