اطلاعیه شرایط شرکت در اردوی مقدماتی طرح ساهب

با سلام خدمت متقاضیان شرکت در طرح سازماندهی و آموزش هسته‌های بین‌الملل دانشجویی(ساهب)

جهت تایید نهایی ثبت نام و اعلام حضور قطعی شما در اردوی آموزش مقدماتی برادران که از 22بهمن الی 25بهمن در تهران برگزار می‌گردد، لازم است فرم موجود در انتهای این اطلاعیه تکمیل شده و هزینه شرکت در اردو پرداخت گردد. پیش از تکمیل فرم توجه شما را به چند نکته جلب می‌نماییم:

1-تاریخ و زمان پذیرش در اردو: شرکت کنندگان محترم توجه نمایند که پس از تکمیل فرم زیر و پرداخت هزینه شرکت در اردو، لازم است جهت ورود به اردو، روز سه‌شنبه 22 بهمن راس ساعت 15 در محل سازمان بسیج دانشجویی (لانه جاسوسی سابق) واقع در تهران، تقاطع خیابان مفتح و طالقانی، جنب متروی طالقانی، به همراه مدارک هویتی مورد نیاز حضور یابند.

2- مدارک مورد نیاز: همراه داشتن مدارک زیر جهت پذیرش در اردو الزامی است:

  • اصل و کپی کارت ملی (کپی گذرنامه برای اتباع خارجی)
  • یک قطعه عکس 3*4 جدید
  • امضای تعهدنامه (دانلود تعهدنامه)

3- تعهدنامه: همه پذیرفته‌شدگان گرامی لازم است تا تعهدنامه شرکت در اردوی سه روزه آموزش مقدماتی را از اینجا دانلود کرده و پس از مطالعه دقیق، ضمن امضای آن در روز پذیرش همراه خود داشته باشند.

لازم به ذکر است که جهت رفاه حال شرکت‌کنندگان، این تعهدنامه در زمان پذیرش به صورت چاپ شده در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت، اما لازم است تا همه شرکت‌کنندگان با مطالعه دقیق تمام مفاد آن، خود را عملا متعهد به تمامی بندها بدانند تا هنگام امضای این تعهدنامه با مشکلی مواجه نشوند. بدیهی است که بدون امضای این تعهدنامه امکان شرکت در اردو .جود نخواهد داشت.

4- هزینه شرکت در اردو: از آنجا که هزینه واقعی که برای هر نفر در این اردو صرف می‌شود بیش از 300هزار تومان خواهد بود لذا آن دسته از متقاضیانی که نام آن‌ها در لیست پذیرفته شدگان اعلام نشده است می‌توانند به صورت آزاد در طرح ثبت نام کرده و هزینه 300هزارتومان را پرداخت نمایند.

لازم به ذکر است که آن دسته از متقاضیانی که نام آن‌ها در لیست پذیرفته‌شدگان اعلام شده است می‌توانند تنها با پرداخت مبلغ 60 هزار تومان در این اردو شرکت نمایند.

5- نحوه رفت و آمد: تهیه بلیط و تامین هزینه رفت و آمد پذیرفته‌شدگان ساکن شهرستان‌ها به تهران به عهده خودشان خواهد بود.

6- هماهنگی با حوزه بسیج دانشجویی: آن دسته از پذیرفته‌شدگان این طرح که درحال حاضر دانشجو هستند لازم است تا پیش از حضور در این اردو، مشارکت خود در طرح ساهب را  به اطلاع مسئول بسیج دانشگاه خود برسانند و حتی المقدور یک معرفی‌نامه مکتوب از طرف مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه خود ارائه نمایند. این معرفی‌نامه جهت فعالیت‌های بعدی شرکت‌کنندگان در این طرح در قالب هسته بین‌الملل دانشگاه خود مورد نیاز خواهد بود.

7- رعایت نظم در تمام طول دوره: حضور به موقع در هنگام پذیرش، حضور به موقع در تمامی کلاس‌ها و برنامه‌ها و همکاری کامل با عوامل اجرایی و مسئولین دوره امری ضروری است که لزوم رعایت آن بر هیچ یک از عزیزان پوشیده نیست.

8- دوره یک روزه عملیاتی تکمیلی: برای آن دسته از شرکت‌کنندگانی که علاقه‌مند به مشاهده چند نمونه عملیاتی از آموزش‌های تئوری ارائه شده در این اردو هستند، دوره ای یک روزه پس از پایان اردوی سه روزه آموزش مقدماتی تدارک دیده شده است. شرکت در این اردو الزامی نیست و علاقه‌مندان می توانند تمایل خود به شرکت در این دوره یک روزه را در فرم تایید ثبت نام زیر اعلام نمایند. شرکت در این دوره هیچ هزینه اضافی نخواهد داشت. در حقیقت می‌توان اردوی سه روزه را یک دوره آموزش نظری دانست و دوره یک روزه پس از آن را دوره‌ای عملیاتی معرفی کرد که سرفصل‌های آن متناسب با همان سرفصل‌های دوره تئوری است، با این تفاوت که نحوه اجرایی شدن و عملیاتی کردن آن مباحث را به صورت نمونه نمایش می‌دهد.

دوره سه روزه آموزش تئوری بعد از ظهر روز جمعه 25 بهمن به پایان می‌رسد اما افرادی که در دوره عملیاتی شرکت کنند بعد از ظهر روز شنبه 26 بهمن اردوگاه را ترک خواهند کرد.

لازم به ذکر است که این دوره عملیاتی تنها در صورتی که تعداد متقاضیان آن به حد نصاب لازم برسد تشکیل خواهد شد.

به همه افرادی که تمایل دارند هسته بین‌الملل دانشگاه خود را راه‌اندازی نمایند اکیدا توصیه می‌شود که در این دوره یک روزه عملیاتی شرکت نمایند.