فرم نظرسنجی پیرامون عملکرد کارگروه‌ها

با سلام

فرم زیر صرفا جهت نظرسنجی از شما پیرامون کیفیت عملکرد کارگروه و برنامه‌های استاد مربوطه است.

لازم به یادآوری است که این فرم هیچ ارتباطی به ارزیابی دوره آموزش مقدماتی و کیفیت آن ندارد و صرفا برنامه‌ها و فعالیت‌های مربوط به بعد از پایان دوره مقدماتی و اضافه شدن شما به کارگروه تخصصی مربوطه (حدود 20 اردیبهشت 99 به بعد) را ارزیابی می‌کند. برنامه‌هایی که با مدیریت استاد کارگروه برنامه ریزی و اجرا شده و در ادامه مسیر نیز اجرا خواهد شد. شرکت در این نظرسنجی به ما کمک می‌کند تا اشکالات کار خود را دقیق‌تر پیدا کرده و تا حد امکان آنها را رفع کنیم.

گرچه اصل شرکت در این نظرسنجی، اهتمام شما به پیشرفت طرح ساهب را نشان داده و امتیاز مثبتی برای شما خواهد داشت اما کیفیت پاسخ‌های شما هیچ تاثیری در ارزیابی‌ها و امتیازات نهایی شما ندارد. لذا با خیال راحت و ذهنی آزاد سوالات را با دقت بخوانید و پاسخ دهید.

تاکید ما بر این است که سوالات را صرفا بر اساس دانش و نظر شخصی خود پاسخ دهید تا نتایج حاصله کمترین خطا را داشته باشد. لذا مجددا تاکید می‌کنیم که این فرم جنبه آزمودن اطلاعات شما را ندارد و صرفا در مقام سنجش عملکرد کارگروه است.

لازم به ذکر است نتایج این نظرسنجی در قالب گزارش‌هایی بدون ذکر نام افراد، در اختیار اساتید نیز قرار خواهد گرفت. پس دیدگاه‌های خود را پیرامون عملکرد اساتید بدون ملاحظه اظهار نمایید.

این فرم شامل 46 سوال نظرسنجی است که خواهشمندیم با کمال دقت و حوصله به آنها پاسخ دهید.

شرکت در این نظرسنجی تنها یک بار امکان پذیر است.